Vysekávání plechu

Jednou z činností společnosti S & Ř, CH KOVO je vysekávání plechu. Pro vysekávání plechu disponujeme dvěma vysekávačkami Euromac a širokou škálou nástrojů, za pomocí kterých umíme vyrobit různé tvary děr a výrobků. Tuto technologii využíváme také na dosekání děr do vypálených dílců. Vysekáváme plechy do tloušťky 3 mm.

CNC stroje EUROMAC pro vysekávání plechu

Děrovací lis Euromac MTX 1250/3000 je určen pro vysekávání dílů z plechu. Je vybaven sadou nástrojů pro tloušťku plechů do 3 mm při pevnosti materiálu do 400 Mpa. Největší rozměr zpracované tabule je 1250 x 3000 mm. Mimo základní sadu nástrojů máme k dispozici nástroj pro tvarování prolisů na otvory zabezpečené proti dešti a nástroj pro gravírování nápisů a grafiky. Stroj je osazen 25 nástroji v šesti pracovních hlavách, takže můžeme rychle vyhovět prakticky jakékoliv zakázce bez ztráty času s výměnou nástrojů. Euromac s tahovou silou 30 t pro rozměr plechu 1250 x 2500 mm s velkým výběrem nástrojů.

Požadavkům jiných technických podmínek jsme schopni se přizpůsobit.

V oblasti vysekávání plechu mezi naše zákazníky patří mimo jiné:

  • Iveco Czech Republic, a.s.
  • HAHN – Elektrobau
  • Výtahy Pardubice a.s.

Pro nabídkové řízení je ideální zaslat poptávaný dílec ve formátu DXF z programů CAD na naši e-mailovou adresu laser@chkovo.cz.