Zámečnická výroba

Jednou z činností společnosti S & Ř, CH KOVO je zámečnická výroba. Zaměřujeme se na pohledově náročné výrobky. V našem portfoliu najdete například mezistěny kabiny řidiče, podhledy palubní desky, skříně světelné reklamy, díly regálového systému, skříně elektrických rozvaděčů, svařence do hmotnosti 200 kg, rámy a dvířka pro montáž plynoměrů.

Iveco Czech Republic, a.s.

Pro společnost Iveco Czech Republic, a.s. (dříve Karosa a.s. Vysoké Mýto), dodáváme mezistěny kabiny řidiče, podhledy palubní desky a jiné, vesměs vzhledově náročné díly včetně lakování obkladových hliníkových lišt. Mezistěny dodáváme včetně lepení skel.

Hahn – Elektrobau

Pro rakouskou firmu vyrábíme skříně světelné reklamy a díly regálového systému včetně povrchové úpravy, které jsou dále dodávány do zemí severní Evropy.

Další firmy

Pro další české firmy vyrábíme různé skříně, skříně elektrických rozvaděčů a svařence do hmotnosti 200 kg. Některé z nich se dále stávají součástí zahraničních dodávek pro renovované firmy v oblasti výroby automobilů a drážních vozidel.

Dodáváme rovněž instalační rámy a dvířka pro montáž plynoměrů do prefabrikovaných i zděných sloupků, nebo ve zdivu podle technických podmínek Východočeských plynáren.

Požadavkům jiných technických podmínek jsme schopni se přizpůsobit.

Pro nabídkové řízení je ideální zaslat poptávaný dílec ve formátu DXF z programů CAD na naši e-mailovou adresu kabele@chkovo.cz.