469 614 111 (Po-Pá: 7-15:30)

Umělý kámen

Kontaktní osoba Leoš Bydlo, e-mail  truhlarna@chkovo.cz , mobil 731656657

UMĚLÝ KÁMEN
Mezi další naše služby patří zpracování umělého kamene. Tento typ materiálu je velice oblíbený u designerů a architektů převážně v zahraničí.

Jsme držitelem certifikátu na zpracování umělého kamene Corian®

Umělý kámen je hygienický. Jako neporézní materiál, při jehož spojování nevznikají spáry, vytváří dokonale hladkou
pracovní plochu, do které špína ani bakterie neproniknou.

Umělý kámen se snadno čistí a udržuje. Povrchy zhotovené z umělého kamene se snadno a rychle čistí vodou nebo abrazivními prášky. Případné škrábance a vrypy lze snadno a bez následků odstranit.

Je neobyčejně tvárný díky své jedinečné tvárnosti a snadné opracovatelnosti vyhoví umělý kámen požadavkům na výrobu předmětů typických tvarů. Umožňuje také např. vytvořit interiér, který nemá ostré hrany. Designéři jej oceňují především pro jeho schopnost tvarovat jej do mnoha funkčních a atraktivních podob a tvarů.

Materiál špičkové kvality je v souladu s hygienickými předpisy Evropské unie.  Jedná se o materiál špičkové kvality, na nějž se vztahuje 10-ti letá záruka. Jeho mimořádná životnost, snadná údržba a snadnost drobných oprav znamenají v konečném důsledku sporu finančních prostředků.

Všestranné použití
Na našem trhu velmi rychle zdomácněl jako materiál používaný při realizaci kuchyňských a koupelnových interiérů. Prosadil se také v bankách, obchodech, hotelech a restauracích. Díky svým jedinečným vlastnostem - především neporéznosti, snadnému čištění a bezespárovým spojům se ale stále více prosazuje také v nemocnicích, laboratořích a zubních ordinacích.

Je atraktivní, stálobarevný a má velmi dlouhou životnost. I po letech si uchovává atraktivní vzhled i vlastnosti.

 

Související provozy