469 614 111 (Po-Pá: 7-15:30)

S & Ř, CH KOVO

27 let

Jsme společnost S & Ř, CH KOVO. Můžete nám zcela důvěřovat, na trhu již od roku 1993. To znamená 27 let.

Historie

Více než 120

Počáteční stav pracovníků činil 16 lidí. V současné době máme více než Více než 120 zaměstnanců.

Kariéra

3 provozy

Mezi naše provozy patří: Prášková lakovna, Truhlárna a Zámečnická výroba.

Provozy

ISO certifikace

Kvalita je důležitá. Jsme držiteli řady ISO certifikátů, řídíme se politikou jakosti a životního prostředí.

Ke stažení

Chroustovice

Najdete nás v obci Chroustovice v Pardubickém kraji. Naše zákazníky najdete i 992 km od nás.

Kontakt

Historie

2019

Na začátku roku 2019 byla dokončena stavba nové skladové a expediční haly. Pořídili jsme nový laserový řezací stroj Bystronic Bystar o výkonu paprsku 6000 W. Ten nahradil stávající stroj Bysprint 3015.

Výkon nového stroje si vyžádal další investici, a sice vysokozdvižný vozík o nosnosti 5t. Díky němu je možné bezpečně a přesně manipulovat s celými balíky plechu při jejich ukládání do manipulátoru stroje.

Počet zaměstnanců dosáhl více než 120.

Spustili jsme nové webové stránky.

2019

2017

V roce 2017 bylo dosaženo takového výkonu výroby, že nedostačovaly skladové prostory. Sklad Expedice byl přetížen a expedice musela probíhat z více míst výroby. To působilo potíže v evidenci uložení ukončených zakázek, komplikovalo jejich nakládku a zpomalovalo odbavování vozidel odběratelů a přepravců.

Z toho důvodu bylo přistoupeno k projekci a výstavbě expedičního skladu, který na západní hranici dvora spojil svařovnu a stávající expediční sklad. Výškový rozdíl těchto budov byl řešen vnitřní rampou. Budova je řešena tak, že středové a západní sloupy konstrukce mají patky pro případnou montáž jeřábové dráhy.

2017

2015

V roce 2015 jsme využili nabídky majitele sousední stavební firmy NoZ Chroustovice a odkoupili na splátky celý její areál i s částí vybavení. Součástí areálu byla truhlářská dílna, takže jsme začali kromě kovovýroby i s truhlářskou činností. Truhlářství jsme postupně rozšířili o pořez a sušení dřeva, takže se během jednoho roku mohl název areálu změnit na areál dřevovýroby. Cílem výroby je především výroba z masivu, která využívá celé zařízení areálu. Obchodně nejvíc uspěla výroba nástavkových včelích úlů, které si našly cestu i na Slovensko, do Polska a Maďarska. Základem úspěchu je zřejmě nástavek pro léčení včel od roztoče Varoa přehříváním včelstva sluneční energií. Nástavek má stejné rozměry, jako běžný medníkový, takže se dá použít i na starší provedení úlů. Další specialitou je zahradní lavice s vysokým opěradlem, která se jedním pohybem změní ve stůl s lavicí. Výrobkem truhlárny bylo i dřevěné obložení studny s rumpálem a roubená zahradní chatka, postavená na dvou pařezech.

2015
Historie