469 614 111 (Po-Pá: 7-15:30)

Práškové lakování

Kontaktní osoba Jan Blaha, e-mail  blaha@chkovo.cz , mobil 723883885

K dispozici máme moderní průběžnou a ruční lakovnu.

Moderní průběžná lakovna nabízí předúpravu a lakování nejen oceli, ale i hliníku a pozinkovaných materiálů. Dokážeme lakovat dílce o rozměrech až 6 x 1,5 x 0,8 m. Nosnost závěsu je až 450 kg!

V naší ruční lakovně umíme lakovat díly o rozměrech 3,8 x 1,7 x 1,7 m, plošné a tyčové díly do délky 4 m.

Provádíme nanášení a vypalování práškových barev od různých výrobců. Naše zařízení umožňuje nanášení elektrostatické i elektrokinetické s prací jak na průběžné dráze, tak i kusovým způsobem. Používáme pouze ekologické prášky bez obsahu těžkých kovů v širokém barevném sortimentu. Můžeme nabídnout barvy jak tuzemského výrobce, tak i z dovozu v krátkých časových termínech.

Prášková lakovna

Prášková lakovna

Naše nová nejmodernější průběžná lakovna umožňuje lakovat dílce o rozměrech až 6×1,5×0,8 m! Předúprava se provádí ve čtyřech cyklech: odmaštění a fosfátování, první oplach, druhý oplach, postřik DEMI vodou.

Průběžná lakovna má tři funkce mytí: chemickou, tepelnou a mechanickou. V těchto lázních upravujeme materiál: ocel, hliník, pozinkovaná ocel. V lince je vsazena samočistící stříkací kabina která dokáže z jedné barvy na druhou přejít za 15 minut.

K dispozici je sortiment barev od tuzemského výrobce i z dovozu. Nanášení barev je prováděno robotem i ručně.

Související provozy