469 614 111 (Po-Pá: 7-15:30)

Truhlářská výroba

Zabýváme se zakázkovou výrobou z masivu, podlahářstvím, výkupem, pořezem a sušením dřeva. Zpracováváme umělý kámen. Vyrábíme okna, dveře, schody i atypický nábytek.

Jsme držitelem certifikátu na výrobu špaletových oken, zpracování umělého kamene Corian® a na sušení dřeva.

Chloubou naší truhlárny je 5-ti osá CNC fréza Homag Venture 115 M, kterou používáme k obrábění dřeva a aglomerovaných materiálů. Pochlubit se můžeme také kmenovou pásovou pilou Pilous CTR 800. Pila je určena pro pořez kulatiny o průměru až 800 mm s délkou dráhy 10,5 m.

K dalšímu vybavení patří čtyřstranná frézka Griggio G240 P. Vyrábíme s ní hranoly, profily, palubky, parkety, či zaoblujeme hrany.

Pro sušení dřeva využíváme dvě sušící komory Kovos SL 5A. Komory mají kapacitu 6 - 9 m krychlových sušeného dřeva podle průřezu kusů. Délka řeziva je až 5 m.

Umíme také zpracovat umělý kámen. Ten se díky své tvárnosti, odolnosti, pevnosti a luxusnímu vzhledu stal vyhledávaným materiálem designerů a architektů. Spolupracujeme s předními výrobci a dáváme si záležet na kvalitě. Materiály podléhají přísné kontrole a jsou zcela v souladu s hygienickými předpisy EU. Proto jsou vhodné nejen do koupelen a kuchyní, ale i do zdravotnických provozů, laboratoří a jídelen.

Kontaktujte nás

Kontaktní osoba: Leoš Bydlo

Čtyřstranná frézka Griggio G240 P

Čtyřstranná frézka Griggio G240 P

Čtyřstranná frézka Griggio G240 P je určena pro výrobu hranolů, profilů, zaoblení hran, palubek a parket.

Pásová pila Pilous CTR 800

Pásová pila Pilous CTR 800

Kmenová pásová pila Pilous CTR 800 je určena pro pořez kulatiny o průměru až 800 mm s délkou dráhy 10,5 m.

Sušící komora Kovos SL 5A

Sušící komora Kovos SL 5A

Teplovzdušné sušárny SL-5A Kovos plně automatické, kapacita komory je 6,5-9 m3 podle rozměrů řeziva, tyto sušárny používáme na sušení a tepelné ošetření řeziva a palet dle předpisu IPPC pod registrační značkou CZ-0622.

5-ti osá CNC fréza Hamag Venture 115 M

5-ti osá CNC fréza Hamag Venture 115 M

5-ti osá CNC fréza Hamag Venture 115 M je chloubou naší truhlárny. Slouží k obrábění dřeva a aglomerovaných materiálů.

Automatická frézka OMEC 650-A pro výrobu rybinových a paralelních spojů

Automatická frézka OMEC 650-A pro výrobu rybinových a paralelních spojů

Automatická frézka OMEC 650-A, tento stroj je vyroben na provádění rybinových a paralelních spojů na zásuvkách a jiných částech nábytku.

Související provozy