469 614 111 (Po-Pá: 7-15:30)

Zámečnická výroba

Kontaktní osoba Ing. Martin Gallik, e-mail  gallik@chkovo.cz , mobil 734201313

Zámečnická výroba je zastoupená několika službami a to automatizovaným svařováním robotem, ručním svařováním a ručním broušením. Zaměřujeme se na pohledově náročné výrobky. Mezi našimi výrobky najdete například výtahové dveře, rámy a kazety, mezistěny kabiny řidiče, podhledy palubní desky, skříně světelné reklamy, díly regálového systému, skříně elektrických rozvaděčů, svařence do hmotnosti 200 kg, rámy a dvířka pro montáž plynoměrů.

Svařujeme hliník, nerez i uhlíkovou ocel.

Fronius TPS/i 320A

Fronius TPS/i 320A

Fronius TPS/i 320A je univerzální přístroj, který je k dispozici ve výkonnostní třídě 320 A. Byl od základu nově koncipován, proto se významně zlepšily svařovací vlastnosti, byla optimalizována komunikace mezi člověkem a strojem a zdokonalena manipulace. Modulární design a jednoduchá možnost rozšíření systému zajišťují vysokou flexibilitu. Díky vzájemně dokonale sladěným komponentám představuje přístroj TPS/i svařovací systém budoucnosti.

Svařovací robot QRC 320

Svařovací robot QRC 320

Svařovací robot QRC 320 nabízí možnost svařovaní ocelových materiálů od 0,6 mm do 12 mm. Přesnost opakování je menší než 1/10 mm.

Za pomoci svařovacích přípravku je svařovaní stejně provedené, vysoce kvalitní a produktivní. Cena svařovaných dílců je levnější, jako konvekční svařovaní, při zachováni vysoké kvality svaru! Pracoviště se sestává z kompaktní cely Z6 a robota QRC 320.

Digitální svářečka Migatronic

Digitální svářečka Migatronic

Automig je plynule regulovatelný a plně digitální svařovací zdroj určen pro technologii svařování MIG/MAG.

Související provozy