Prášková lakovna

Nabízíme práškové lakování

Laserové řezání plechů

Pálíme na strojích ByStronic

Ohýbání plechů

Ohýbáme na strojích Safan Darley

Svařování

ruční a robotické

Dveře a okna

z masivu

Maskot CHKOVO.CZ

Svařování

Zámečnická výroba je zastoupená několika službami a to automatizovaným svařováním robotem, ručním svařováním a ručním broušením.

Zaměřujeme se na pohledově náročné výrobky. Mezi našimi výrobky najdete například výtahové dveře, rámy a kazety, mezistěny kabiny řidiče,

podhledy palubní desky, skříně světelné reklamy, díly regálového systému, skříně elektrických rozvaděčů, svařence do hmotnosti 200 kg,

rámy a dvířka pro montáž plynoměrů.

Svařujeme hliník, nerez i uhlíkovou ocel.

 

Migatronic / Fronius TPS/i 320A:
Automig je plynule regulovatelný a plně digitální svařovací zdroj určen pro technologii svařování MIG/MAG.
Fronius TPS/i 320A je univerzální přístroj, který je k dispozici ve výkonnostní třídě 320 A. Byl od základu nově koncipován, proto se významně zlepšily svařovací vlastnosti, byla optimalizována komunikace mezi člověkem a strojem a zdokonalena manipulace. Modulární design a jednoduchá možnost rozšíření systému zajišťují vysokou flexibilitu. Díky vzájemně dokonale sladěným komponentám představuje přístroj TPS/i svařovací systém budoucnosti.


Svařovací robot QRC 320:
Svařovací robot QRC 320 nabízí možnost svařovaní ocelových materiálů od 0,6 mm do 12 mm. Přesnost opakování je menší než 1/10 mm. Za pomoci svařovacích přípravku je svařovaní stejně provedené, vysoce kvalitní a produktivní. Cena svařovaných dílců je levnější, jako konvekční svařovaní, při zachováni vysoké kvality svaru! Pracoviště se sestává z kompaktní cely Z6 a robota QRC 320.